Kosmetyki Eveline – inspirujący fenomen

Eveline Cosmetics jest bezspornie najbardziej rozpoznawalną w skali globalnej polską marką kosmetyków. Ta założona w pierwszej połowie lat 80. XX wieku firma nie boi się eksperymentować, a jej kierownictwo jest zdeterminowane nie tylko w zdobywaniu nowych rynków, ale również w eksplorowaniu innowacyjnych koncepcji z zakresu kosmetologii. Firma, której debiutanckimi produktami były pomadki i maskary, dysponuje obecnie zdywersyfikowanym portfolio specyfików do pielęgnacji twarzy i ciała. Co zatem kryje się za spektakularnym sukcesem tej marki?

Historia Eveline Cosmetics – filozofia out of the box w branży kosmetycznej

Markę można obecnie napotkać na wszystkich kontynentach świata. Co ciekawe, jest ona dostępna nie tylko w krajach byłego bloku wschodniego, takich jak Rosja, Ukraina Białoruś, ale nawet na tak egzotycznych rynkach, jak na przykład Kuba tudzież Zjednoczone Emiraty Arabskie. Obecność na tak różnych rynkach jasno dowodzi, że produkty marki wyróżniają się imponującą jakością i oryginalnością, które pozwalają zaskarbić sympatię Klientek bez względu na kulturę, w której się wychowały.

Pierwszym punktem zwrotnym w dziejach Eveline był rok 1985, kiedy to przedsiębiorstwo zainicjowało eksport na rynek rosyjski. W zakresie kompozycji asortymentu istotnym przełomem był rok 2000, kiedy to firma przestała ograniczać się jedynie do klasycznego make-upu i wzbogaciła portfolio swoich produktów o kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy i ciała. Rok 2004 w przedsiębiorstwie Eveline zdefiniowały nowe idee, które nadały asortymentowi nowy wymiar – niezawodne odżywki do paznokci i pionierska linia do ciała Slim Expert.

Zdywersyfikowany asortyment Eveline jako recepta na sukces

Stale rozszerzające się portfolio produktów marki zawiera obecnie około 300 kosmetyków powstałych z myślą o pielęgnacji twarzy i ciała oraz ponad 530 preparatów do makijażu. Wśród kosmetyków do ciała - poza flagową rodziną produktów wyszczuplających Slim Expert – na uwagę zasługują balsamy spa, które wyróżniają się przemyślaną kompozycją składników organicznych, takich jak na przykład imbir o silnym działaniu odtruwającym oraz olejek bio-arganowy, który dzięki zawartości kwasów omega i witaminy E mocno regeneruje naskórek.

Kosmetyki, które pozwalają na aplikację czarującego make-upu, to zdecydowanie mocny atut prezentowanej marki. Kosmetyki Eveline przeznaczone do makijażu twarzy, takie jak na przykład puder z jedwabiem, zapewniają miękkie krycie. Dodatkowo puder bananowy z domieszką pudru ryżowego oraz puder brzoskwiniowy znakomicie kamuflują kłopotliwą cerę naczynkową.

Oczywiście specjaliści, którzy stoją za sukcesem Eveline, zdecydowali się wprowadzić na rynek również wartościowe produkty przeznaczone do makijażu oczu. Ożywiające cienie do powiek i eyelinery pozwalają na uzyskanie olśniewających efektów zarówno w makijażu dziennym, jak i wieczornym.

Przełomowe kosmetyki Eveline do pielęgnacji paznokci sztandarowym osiągnięciem

W bogatej gamie produktów Eveline znaleźć można nie tylko popularne klasyczne i hybrydowe lakiery. Osoby, które współtworzą markę, doskonale rozumieją wyzwania, z jakimi muszą borykać się ich Klientki. Ta wrażliwość stała się fundamentem nowej koncepcji – mianowicie przełomowej linii odżywek do paznokci Nail Therapy. Jak sugeruje nazwa, produkty te zapewniają wieloaspektową terapię paznokci. W wydajnej formule wspomnianej palety kosmetyków wyeksponowano substancje wzmacniające, takie jak na przykład witaminy, krzem i olejek bio-aragnowy. Dzięki temu paznokcie nie tylko odzyskują swój pierwotny blask, ale również zyskują większą odporność na niekorzystne czynniki biologiczne i chemiczne.