Zestaw startowy Semilac – co znajdziemy w środku?

Interesujesz się stylizacją paznokci z wykorzystaniem lakierów hybrydowych? Marka Semilac oferuje wszystko, by stworzyć idealny manicure w domu. Lakiery hybrydowe to prawdziwy hit ostatnich lat. W tym artykule wyjaśniamy jak stworzyć trwałą stylizację w domu z wykorzystaniem produktów i akcesoriów znajdujących się w specjalnym zestawie.

Zestaw do hybrydy Semilac – dlaczego warto go posiadać?

Praktycznie w każdym znanym sklepie online można kupić lakiery i akcesoria potrzebne do stworzenia manicure hybrydowego. Marka Semilac oferuje specjalne zestawy, które wprowadzą Cię do świata manicure hybrydowego. Dostępne zestawy startowe zachwycają produktami. Jest to idealna propozycja dla początkujących stylistek. Możesz go kupić dla siebie lub podarować przyjaciółce.

W sklepie online dostępne są zestawy do manicure hybrydowego, które oferują lampy o różnych parametrach. Niektóre z nich sprawdzą się do tworzenia manicure na specjalne okazje. Inne natomiast spełnią oczekiwania podczas codziennej pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Produkty i akcesoria zostały skomponowane tak, by spełniły oczekiwania wszystkich "pazurkomaniaczek". 

Co znajduje się w zestawie startowym od Semilac?

Każdy zestaw startowy zawiera wszystkie niezbędne produkty i akcesoria do stworzenia stylizacji hybrydowej. W środku znajdziemy:

  • Lampę do manicure o wybranej mocy i technologii. Dostępne są lampy UV i UV LED. Moc lampy należy dobrać do swoich potrzeb i oczekiwań, by uzyskać zadowalające efekty.
  • Bazę do lakierów hybrydowych. Marka Semilac stawia tutaj na wysoką jakość produktu. Jest to jedyny kosmetyk, który bezpośrednio ma kontakt z płytką paznokcia. Tylko odpowiedni preparat gwarantuje najwyższą jakość manicure.
  • Top. To kosmetyk mający związek z zewnętrzną powłoką. Produkt ten odpowiedzialny jest za zabezpieczenie koloru przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami i blaknięciem. Na rynku dostępne są topy klasyczne (nadają połysk), matowe oraz takie, które zapewniają tzw. efekt mokrych paznokci.
  • Lakier hybrydowy. W zależności od wybranego zestawu w środku można znaleźć jeden lub kilka kultowych kolorów. Jedna buteleczka starczy na około 10 aplikacji, czy pokrycie kolorem około 100 paznokci. Lakiery dostępne są także osobno. Wszystko po to, byś mogła tworzyć dowolne stylizacje.
  • Nail Cleaner. Jest to produkt służący do odtłuszczania płytki paznokcia.
  • Aceton. Produkt ten sprawdzi się do usuwania manicure hybrydowego.
  • Akcesoria. W środku znajdziemy m.in pilniki do paznokci, blok polerski, waciki oraz tzw. Striper – narzędzie służące do usuwania lakieru hybrydowego.